Drogerie.Header.FavouriteProducts

Intermarket.Favourite.HeaderEmpty

O NÁS

 
Naše společnost působí na trhu již od roku 1999. Po celou dobu své existence se zaměřujeme na prodej domácích potřeb, hraček, vlasových doplňků a bižuterie. V posledních letech jsme rozšířili sortiment také o kancelářské a školní potřeby nebo svíčky.

Svým zákazníkům nabízíme co nejlepší možné ceny i péči, férové jednání a profesionální služby. Pro dodavatele představujeme velkoodběratele, který své závazky hradí řádně a včas.

Na prodejní ploše o celkové rozloze přes 1000 m2 nabízíme více než 30 000 položek. Základ našeho sortimentu tvoří domácí potřeby, dále pak plastové výrobky, které odebíráme od evropských výrobců jako je Plastic Forte nebo Heidrun, které zaručují nezávadnost výrobků a splnění norem EU. Vybrat si můžete i z mnoha vlasových doplňkůškolních a kancelářských či chovatelských potřeb. Velkou část našeho sortimentu tvoří také svíčky mnoha druhů, dárkové předměty či nářadí.
 
Kromě celoročně prodávaných položek jsou součástí našeho sortimentu také sezónní produkty jako vánoční či velikonoční dekorace, květináče a další zahradnické náčiní nebo např. kalendáře.

V roce 2019 jsme spustili svůj první eshop, který jsme o rok později nahradili novým – na míru šitým, který je rychlejší a uživatelsky přívětivější. Věříme, že tento krok usnadní a zpříjemní našim zákazníkům objednávání zboží.