Drogerie.Header.FavouriteProducts

Intermarket.Favourite.HeaderEmpty
Hezký den, 
máme radost z vašeho zájmu o nakupování na našem eshopu. Protože jsme velkoobchod a prodáváme pouze B2B, tedy firmám a podnikajícím fyzickým osobám, případně jiným organizacím s identifikačním číslem IČ, je potřeba se k nákupu registrovat. Bez registrace a následného aktivace z naší strany není možné zobrazit ceny ani provést objednávku. Poté co se registrujete, vyčkejte, než ověříme a aktivujeme váš účet. O aktivaci vás budeme informovat na váš email.

Stránka aktivace neslouží uživatelům, kteří se registrovali přes nový e-shop!

Také bychom vás rádi upozornili, že ceny jsou nastavené pro velkoodběr (nákup pouze po celých baleních nebo ve velkém počtu kusů) a k dosažení velkoobchodní ceny je třeba provést objednávku ve výši minimálně 5.000 Kč. 
Odpovědi na další často kladené dotazy najdete na stránce často kladené otázky a naše zásady k ochraně osobních údajů na ochrana osobních údajů

Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, ať osobně v prodejně nebo na našem předchozím eshopu www.intermarketcompany.cz, vaše přihlašovací údaje byly převedeny na tento nový eshop. Nyní stačí váš účet opět aktivovat na stránce aktivace, kde najdete také podrobné instrukce. 
V případě nejasností nebo dalších dotazů nás prosím kontaktujte na tel. 778 461 810. Rádi vaše dotazy zodpovíme.